Wszystkie suknie znajdujące się w salonie służą jedynie jako wzory do przymierzania. Jeśli chcesz kupić suknię, musisz zamówić ją przynajmniej 3 miesiące przed datą ślubu. Chociaż ten termin wydawałby się strasznie odległy, ma on swoje uzasadnienie i jest podobny we wszystkich markowych salonach. Przede wszystkim proces produkcyjny w zależności od okresu w którym zamawiamy trwa minimum 30 dni, część z nich jest importowana spoza Polski, potem dystrybucja i transport i to właśnie zabiera mnóstwo czasu.

W przypadku, gdy nie możesz zamówić w standardowym terminie, jesteśmy do Twojej dyspozycji -zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań abyś nie pozostała bez sukni. Jeśli tylko rozmiar, kolor i fason będzie na magazynie naszych dostawców, dostarczymy suknię w terminie 4 dni.

Ponadto praktycznie w każdej sukni konieczne jest wykonanie mniejszych lub większych korekt aby suknia dobrze leżała. Korekty i poprawki nanosimy w miejscu zakupu i jest to usługa dodatkowa zawarta w cenie sukni.

Przy zamówieniu sukni należy podpisać umowę zamówienia i wpłacić 50% wartości sukni.

Uwaga: do podpisania umowy potrzebny jest dowód osobisty!

Płatność w salonie realizowana jest tylko w formie gotówkowej- chcąc utrzymać możliwie najbardziej atrakcyjny poziom cenowy,świadomie rezygnujemy ze zbędnych dodatków i składników ceny detalicznej jakim jest utrzymanie terminala płatniczego. Wokół salonu są dostępne bankomaty oraz trzy oddziały banków, tak więc w tej kwestii nie będzie kłopotu.

Zapewniamy przestronne i nowoczesne wnętrze, a co najważniejsze piękne suknie w szerokim wyborze, przystępne ceny i profesjonalną, specjalnie przeszkoloną i doświadczoną obsługę.

Odwiedź nas, a pomożemy Ci w wyborze wymarzonej sukni oraz wszelkich dodatków. Powiedz nam o swoich oczekiwaniach, co do stylu kreacji, formy zakupu, jak i ceny, a to ułatwi nam poszukiwania.