Strona rekomendowana przez Portal Targów ślubnychPerfect Woman, Perfect Dress, Perfect Bride, powiedz tak....

Szanowni Państwo!

Misją naszego salonu jest zaproponować pannie młodej z regionu zachodniopomorskiego suknie najlepszej jakości, uszyte według najnowszych kanonów i trendów mody; zaoferować kolekcje doświadczonych projektantów, a wszystko to w atrakcyjnej cenie.

Chcemy reprezentować marki wzbudzające emocje na europejskich pokazach mody, których suknie potrafią intrygować i przyciągać wzrok.

W ofercie salonu Perfect Bride będziemy prezentować suknie zarówno krajowych jak i światowych projektantów, nieprzerwanie poszukując i stale dążąc do powiększenia naszej kolekcji.

Jedną z pierwszych naszych sukni była kolekcja sukni ślubnych Annais, które cechuje gustowna elegancja i szyk. Do ich produkcji używane są tkaniny najwyższej klasy, a hafty wykonane są bezpośrednio na materiale i uzupełnione ręcznie naniesionymi koralikami. To wykończenie daje wrażenie luksusu i wyjątkowości.

W sukniach Annais znaleźć można różne style – od sukien wymyślnych po klasyczne i tradycyjne. Może dlatego tak wiele przyszłych panien młodych w różnych zakątkach świata tak chętnie wybiera tę markę. Raz to jest Panna Młoda klasyczna, lubiąca tradycyjne stroje, raz Panna Młoda podążająca za najnowszymi trendami mody, kupująca falbanki i bufki, innym razem kobieta gustująca w lekkich, zwiewnych tkaninach. Kolekcja jest na tyle różnorodna, że każda z Was znajdzie w niej swoją suknię ślubną.

Od sezonu 2012 będziemy prezentować także markę MS Moda - tego polskiego producenta obserwujemy od dość dawna i jesteśmy zachwyceni rozwojem kolekcji, wzornictwem i doborem materiałów . Jeśli firma MS Moda utrzyma swoje tempo rozwoju i kreatywność na obecnym poziomie, znane europejskie marki mają poważną konkurencję. To trzeba zobaczyć, a nawet przymierzyć.

Sezon 2013 zaczynamy we współpracy z nowymi producentami Estera, White Lady oraz Duber. Suknie tych producentów zrobiły na nas duże wrażenie podczas ostatnich targów, dlatego też chcielibyśmy zaoferować je na naszym koszalińskim rynku.

W sezonie 2014 dołączył do nas producent marki Lohrengel, którego suknie dedykowane są dla kobiet świadomych swego piękna, suknie które powstały z miłości do piękna, zmysłowe i podkreślające kobiecość, także w tych większych rozmiarach.

Piękne suknie, przystępne ceny i profesjonalną, specjalnie przeszkolona i doświadczona obsługa czekają na Was. Odwiedź nas, a pomożemy Ci w wyborze wymarzonej sukni oraz wszelkich dodatków. Powiedz nam o swoich oczekiwaniach, co do stylu kreacji, formy zakupu, jak i ceny, a to ułatwi nam poszukiwania. Daj zaprosić się, aby czerpać radość z przymierzania.

Ponadto do niemal każdego modelu dedykowane jest bolerko i welon stanowiące jedną całość z suknią. W naszym salonie znajdziecie wiele dodatków i akcesoriów ślubnych a wkrótce nowe kolekcje sukien ślubnych.

Serdecznie Zapraszamy!

Załoga Perfect Bride